topImg

Bezhotovostní nákupy ve velkoskladech SHANTI

platební karty

Od pondělí 16.11.2009 byl v brněnské i pražské prodejně zprovozněn platební terminál na karty: VISA, VISA electron, MAESTRO, MASTERCARD, MASTERCARD electronic.

Možnost platby kartou přes terminál se týká pouze placení na prodejnách. V případě objednávek přes internet je potřeba zvolit typ úhrady – hotově a do poznámky před odesláním objednávky můžete uvést, že platba bude uhrazena platební kartou (zjednodušíte tím proces vystavování dokladu na prodejně).

Na možnosti platit bezhotovostně i při nákupu v našich internetových obchodech usilovně pracujeme. V tuto chvíli připravujeme platební metodu eKonto, která umožní v našich eshopech platit zákazníkům, kteří mají svůj bankovní účet založený v Raiffeisenbank. Dále se můžete těšit na internetový platební kanál Moneybookers, který umožňuje jakémukoli zákazníkovi s e-mailovou adresou bezpečně posílat a přijímat platby online a v reálném čase.

O zprovoznění nových služeb eKonto a Moneybookers vás budeme samozřejmě informovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace