8. 8. 18

Hledáme kolegu / kolegyni na pozici expedient/ka

Na pozici expedient/ka ve velkoobchodě s orientálním zbožím hledáme aktivního samostatného člověka.

Nástup: září 2018
Pracoviště: velkoobchodní prodejna – Zábrdovická 11, Brno
Pracovní poměr: HPP

Požadujeme:
– samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost
– příjemné vystupování
– chuť a zájem pracovat s orientálním a kuřáckým sortimentem
– manipulaci s balíky do 30kg
– reference z předchozích zaměstnání

Nabízíme:
– zaměstnání v příjemném kolektivu
– veškeré státní svátky volné
– fixní plat, stravenky

Náplň práce:
– uspokojování objednávek od zákazníků – vychystávání zboží, kontrolování zboží, balení zboží (balíky do 30kg) a veškerá administrativa s tím spojená
– kontrola vychystaného zboží dle objednávek včetně kontroly kvality zboží, zodpovědnost za správnost objednávky a kvalitu expedovaného zboží
– péče o prodejnu – doplňování a běžná údržba prodejny
– provádění fyzických inventur zboží na prodejně a ve skladu
– manipulace se zbožím – vybalování a kontrola zboží, přejímky zboží, označování zboží a kompletace zboží

Životopis a motivační dopis zasílejte na email: info@shanti.cz

Vydáno: 8.8.2018

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací