Menu
19. 3. 18

Musejí to opravit aneb dvoudenní výpadek sítě

To máte dálnice, mosty, zastávky… těžkostem v podobě nezbytných stavebních prací čelíme takřka každý den. S jednou takovou „uzavírkou“ se budeme muset nyní vypořádat společně.

Ve dnech 21. a 22. března proběhnou plánované stavební práce v místě, odkud k nám putuje signál jak internetový, tak i telefonní. Z tohoto důvodu zvládneme vyřizovat vaše objednávky provedené na e-shopu v omezeném režimu. Pokud si tedy v některém z těchto dnů u nás nakoupíte přes internet, prosíme o trpělivost, jelikož k objednávkám se dostaneme pouze v době před zahájením prací (8:00) a po jejich skončení (cca. 16:00).

S e-maily se to má úplně stejně – veškeré vaše dotazy a pochvaly si budeme moct přečíst vždy jen mimo dobu prováděných prací.

Zároveň se vám zřejmě ozve nezvyklý tón při vytočení naší pevné linky (543 254 847) nebo čísla pro dotazy z e-shopu. Nicméně po celou dobu odstávky nás zastihnete na mobilu (777 749 789).

Rovněž si k nám ušetřete cestu, pokud plánujete objednávku s volbou osobního odběru. Jestli jste od nás neobdrželi e-mail s informací o připraveném zboží k vyzvednutí, vaše objednávka k nám zatím nedorazila nebo jsme ji ještě nestihli zpracovat.

Jednu dobrou zprávu máme pro velkoobchodní zákazníky, kteří si k nám budou chtít přijít nakoupit osobně. Na prodejně budeme k dispozici a natěšení na vaši návštěvu.

Abyste se lépe orientovali, kam se nám tedy můžete dovolat, a kde vám naopak nebudeme schopni odpovědět, přikládáme stručnou infografiku.

Děkujeme za pochopení.

Váš SHANTI Team

 

Vydáno: 19. 3. 2018

 

Ve dnech 21. a 22. března proběhnou plánované stavební práce v místě, odkud k nám putuje signál jak internetový, tak i telefonní.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací