+420 533 534 201 (Po-Pá: 8-12 a 13-17)
cz
Země doručení
Další země
+420 533 534 201 (Po-Pá: 8-12 a 13-17)

Podmínky kampaně “Slevový kupon na další nákup”


1. Poskytovatel

Poskytovatelem slevy je společnost SHANTI & Co. s.r.o., Zábrdovická 11/801, Brno, 615 00, Česká republika IČ: 25549154, dále jen jako „poskytovatel“.

2. Termín trvání kampaně

Kampaň probíhá na území České republiky. Termín konání kampaně je od 29. 4. 2022 do odvolání.

3. Účastníci kampaně

Do kampaně je automaticky zařazena každá fyzická osoba, která v době konání kampaně uskuteční objednávku s dodací adresou na území České republiky. Kampaně se nemohou zúčastnit osoby, které jsou v pracovním nebo jiném obdobném poměru k poskytovateli.

4. Princip přihlášení do kampaně

Sleva je poskytována na webu poskytovatele, konkrétně v internetovém obchodě www.shanti.cz

Poskytnutí slevy z původní ceny probíhá na základě označení instagramového profilu poskytovatele s názvem @shanti_cz v příběhu nebo příspěvku na sociální síti Instagram, a to zejména, nikoli však výlučně, s produkty z aktuální objednávky, kterou účástníci soutěže obdrželi od poskytovatele.

Po splnění uvedených podmínek přihlášení do kamapně vzniká účastníkům nárok na slevový kupon v hodnotě 10 % z ceny nákupu. Každý slevový kupon má unikátní kód s jednorázovou využitelností a platností jeden měsíc od jeho poskytnutí.

Účastníci nejsou oprávněni požadovat namísto slevy peněžní či jakékoliv jiné plnění. Poskytovatel tímto není účastníkům slevy nijak jinak zavázán a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany poskytovatele, než jsou uvedena v těchto pravidlech. Každý zákazník se může zapojit neomezeně, avšak pouze po dobu trvání kampaně.

5. Způsob vyrozumění účastníků

Účastníkům bude po splnění výše uvedených podmínek poskytnut slevový kód prostřednictvím soukromé zprávy na sociální síti Instagram.

Neobdrži-li účastníci po splnění podmínek slevový kód, může tak být zapříčiněno neúmyslně, například chybou na straně zřizovatele sociální sítě nebo přehlédnutím označení na profilu účastníků. V takovém případě mají účastníci nárok požadovat slevový kód po poskytovateli jinou formou, například e-mailem, pakliže doloží důkaz o označení ve formě fotografie či videa.

6. Vymahatelnost

Slevy nejsou právně vymahatelné

7. Práva a povinnosti poskytovatele

Do kampaně nebudou zařazeni ti účastníci, kteří nesprávně nebo neúplně splní podmínky kampaně.

Poskytovatel si vyhrazuje právo neposkytnout slevu a vyloučit z kampaně zákazníky, kteří nesprávně nebo neúplně splní podmínky kampaně, dopustí se podvodného jednání, uvedou v objednávce neúplné nebo nepravdivé informace, budou jednat v rozporu se zákonem či se jiným způsobem dopustí nekalého jednání.

Poskytovatel si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla kampaně či kampaň zkrátit, prodloužit, změnit nebo zrušit, a to bez udání důvodů a stanovení náhrady. Takové rozhodnutí je účinné ode dne jeho uveřejnění na internetových stránkách poskytovatele.

8. Účinek

Tyto podmínky nabývají platnosti dne 27. 4. 2022 a účinnosti vůči zákazníkovi v okamžiku odeslání objednávky.

 

Ověřeno našimi zákazníky

99 % zákazníků doporučuje náš obchod z 552 recenzí
Zobrazit všechna hodnocení
Vždy pořadí když něčemu nerozumim, paráda.
Ověřený zákazník před 8 hodinami
„super děkuji“
Ověřený zákazník včera
Vše v nejlepším pořádku! Moc děkuji.
Ověřený zákazník před 6 dny