Menu
1. 9. 16

Proč Shanti

 

Vychválit se, či nevychválit? To je, oč tu běží. Stručné informace o historii SHANTI a čím se naše společnost zabývá, se můžete dočíst na stránce „O nás„. Nemá tedy cenu zde příliš dopodrobna rozebírat, kam jsme se v průběhu uplynulých třiadvaceti let posunuli. Něco sem napsat ale přece jen musíme.

Tak třeba…

Říká vám něco Inter-Tabac? Jde o největší světový veletrh tabáku a všemožného kuřáckého náčiní – od zapalovačů přes e-cigarety, ořezávače na doutníky až samozřejmě po vodní dýmky. A právě kvůli vodnodýmkařskému zboží se do Dortmundu každoročně už po mnoho let vydáváme. Sbíráme zde nové informace o nových produktech, utužujeme vřelé vztahy s obchodními partnery z celého světa, jednáme o podmínkách, poptáváme, nabízíme. Jsme tak co nejblíže tabákovým a dýmkařským společnostem, jak jen můžeme být.

Máme výhradní zastoupení značek pro český i slovenský trh. Ať už se jedná o tabáky, vonné tyčinky nebo cigaretové papírky. Dobře, teď už se trochu vytahujeme. Chceme zkrátka říct, že SHANTI je ve světě kuřáckých a orientálních produktů pojem. Aby také ne. Vždyť dovozu duchovních předmětů se věnujeme již přes dvě dekády, kuřáckému sortimentu více než 15 let. A za tu dobu už nasbíráte něco zkušeností.

Říkáme si, jestli stojí za to vypíchnout naše morální hodnoty a zásady při spolupráci s tuzemskými i zahraničními partnery a zákazníky. Vždyť férové jednání, nepodrážení cen, odborné poradenství, individuální přístup – to vše bereme jako samozřejmost. Vždy se vám budeme snažit vyjít vstříc. A tak by to přeci mělo být. Nebo ne?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací