Menu
16. 1. 17

Tak jak se vám líbí?

Jsme noví! Web shanti.cz se dočkal nového vzhledu. Sjednotili jsme grafickou podobu webu s eshopy, které si kompletní proměnu vykoledovaly již v loňském dubnu.

Hned při příchodu na hlavní stránku na vás kromě úvodních bannerů vyjekne trojice boxů s odkazy do příslušné kategorie blogu. Právě blog je patrně nejzásadnější novinkou celého webu. Můžete si tak listovat aktualitami z oblasti, která vás nejvíce zajímá. Články jsme roztřídili na tři hlavní skupiny:

Orientální zboží – tahle část je celkem jasná, pokud vás zajímají čaje, vonné tyčinky, esoterika, jste tu správně.
Shisha & Smoke – výhradně kuřácká sekce; vše pro fanoušky vodních dýmek, tabáku, cigaret, bongů apod.
Shanti Info – aktuální informace z prostředí Shanti; zde se například dozvíte o změnách otevírací doby, jestli hledáme nové kolegy týmu nebo že jsme redesignovali web.

Aby to byl opravdu blog jak se patří, budeme do něj kromě informací o nově naskladněných produktech přidávat také zajímavosti všeho druhu. Z Shanti Blogu se tak stává plnohodnotné médium ze světa orientálního a kuřáckého zboží.

Ostatní změny jsou ve srovnání s blogem spíše kosmetické, pro lepší přehlednost však neméně důležité. Kdo se z webu shanti.cz chce dostat do některého z našich eshopů, nemusí již tápat a hledat odkaz po všech čertech. Ať se nacházíte na hlavní straně, v kategorii blogu nebo třeba uvnitř článku, tlačítka příslušných eshopů najdete vždy v hlavičce webu, hned vedle rychlých kontaktů.

Věříme, že budete s novou podobou webu spokojeni. A pokud máte nějaké návrhy, připomínky nebo nás třeba jen chcete pochválit, můžete mimo jiného využít kontaktní formulář, který najdete mezi „kontakty“.

Váš SHANTI Team

 

Vydáno: 16. 1. 2017

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací