Menu
23. 10. 18

Uzavírka mostu. Tady je návod, jak se k nám dostat

Že se v Zábrdovicích chystá dlouhodobá uzavírka mostu, přes který se k nám dostávají zákazníci i dodavatelé, jsme věděli už poměrně dlouho. Podrobnosti o objízdných trasách a možnostech dopravy k nám byly však do posledních chvil velkým otazníkem. Tady je návod, jak na výluku nejlépe vyzrát.

Podrobnosti o objízdných trasách a možnostech dopravy k nám byly do posledních chvil velkým otazníkem. Tady je návod, jak na výluku nejlépe vyzrát.
Mapa a popis výluk v hromadné dopravě.
Zdroj: DPMB

 

Pokud cestujete směrem od Cejlu nebo Dětské nemocnice…
– pěšky byste se k nám měli dostat přes stávající most až do dubna 2019. Poté by měl být přístup přes řeku zajištěn provizorní lávkou pro pěší.
– autem tudy neprojedete. Raději zvolte některou z objízdných tras.
– v případě jedné z tramvajových linek v okolí Cejlu a Vranovské můžete vystoupit na nejbližší zastávce (Francouzská) a dojít k nám po svých – je to jen kousek. 🙂

Pokud cestujete směrem od Staré osady nebo Životského…
– možná vás zaskočí značka zákazu vjezdu umístěná jen několik málo metrů od nás. Jestliže si k nám jedete vyzvednou zásilku nebo nakoupit zboží, nenechte se touto značkou odradit a směle k nám do areálu zajeďte.
– v případě hromadné dopravy máte možností, jak se k nám dopravit, více. Než abychom je všechny krkolomně vypisovali, doporučujeme si prohlédnout mapu Dopravního podniku města Brna nebo navštívit webové stránky Kopeme za Brno.

Věříme, že se s touto uzavírkou společně popasujeme co nejlépe. Těšíme se na vaši návštěvu.

Váš SHANTI Team

 

Vydáno: 23. 10. 2018

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací