Menu
2. 2. 17

Kaloud představil „nedýmku“ KRYSALIS

Kaloud Krysalis není dýmka, stojí v popisu dnes zveřejněné novinky výrobce legendárního heat managementu Lotus. Prý jde o produkt, jenž čerpá z tradic a inovací starých více než 500 let a objevuje se ve zcela nové a neznámé podobě.

Jakkoliv se nám americká značka snaží namluvit, že nejde o dýmku, patrně bude Krysalis většina dýmkou nazývat. Co se novince nedá upřít je osobitý design. Vzhled učebnice kouzelníků z Bradavic s otvorem, v němž je napasovaná ručně foukaná skleněná váza, k tomu pletená silikonová hadice v černé barvě, korunka Samsaris II ve speciální edici a osvětlení nádoby na vodu s možností ovládat jej přes Bluetooth. Krom toho používá Kaloud Krysalis pro čistší kouření filtrační systém s aktivním uhlím. Přínosem může být i horizontálně umístěný zpětný ventil, díky čemuž by nemělo docházet k zasekávání kuličky, jak se občas děje u běžně umístěných ventilů. Do jaké míry budou zmíněné přednosti efektivní v praxi ukáže až čas a zpětná vazba reálných uživatelů.

V době psaní tohoto článku avizoval Kaloud, že více informací o „nedýmce“ bude postupně odhalovat.

Koho by novinka natolik uchvátila, že by chtěl být mezi prvními jejími majiteli, bude muset sáhnout poměrně hluboko do kapsy. V předobjednávce je Krysalis k mání za $2 450, tedy za 61 000 korun plus nějaké drobné. Údajně však budou v nabídce i další, patrně dostupnější, verze.

 

Vydáno: 2. 2. 2017

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací