+420 533 534 201 (Po-Pá: 8-12 a 13-17)
+420 533 534 201 (Po-Pá: 8-12 a 13-17)

O nás

Ráj orientu. Oáza vodních dýmek. Sedmé nebe kuřáků.

Všechno to začalo slovníkem v kapse, batohem na zádech a letenkou do Indie. Na začátku 90. let vlastně moc jiných možností nebylo. Cesta za poznáním a objevováním tajuplného světa východních kultur s sebou přinášela ohromné zážitky i duchovní prozření. Následovala návštěva Nepálu, Tibetu a dalších zemí Orientu. A právě tohle putování dalo základ SHANTI - ráji orientu, oáze vodní dýmek a sedmému nebi kuřáků.

 

"Výraz shanti pochází ze sanskrtu, jednoho z nejstarších jazyků. V překladu znamená klid nebo mír. Pojmenoval mě takto duchovní učitel při mém pobytu v indickém ašramu. Právě klid či harmonie prostupuje celou značkou SHANTI a všemi produkty, které dovážíme."

Libor Sádlík, zakladatel a CEO


 

SHANTI cestuje

Jednou Nepál, jindy Indie. Od samého vzniku SHANTI objíždíme svět, a jeho největší krásy pak přinášíme až k vám. Najdete u nás dárky, suvenýry a předměty pro zpříjemnění každého dne z těchto zemí:
 
  • Indie
  • Nepál
  • Indonésie
  • Thajsko
  • Japonsko
  • Egypt
  • Spojené arabské emiráty
  • Rusko

...a další.
Osobně dohlížíme na kvalitu výrobků. Sošky, oblečení, esoterické dekorace a další vybíráme přímo na místě v zemích jako Bali, Indie nebo třeba Nepál.
Účastníme se největších dýmkařských veletrhů. Prezentujeme českou dýmkařskou scénu vě světě a dovážíme to nejlepší pro vás.

SHANTI pomáhá

Pomáháme dýmkárnám

Na jaře 2020 jsme vytvořili projekt na podporu dýmkařských podniků, které v době koronavirové pandemie musely na dlouhou dobu zavřít. Společně s dýmkařskou komunitou se nám podařilo pomoct zvládnout těžkou dobu 39 dýmkárnám z celé České republiky.
 

 

Centrum Mozaika

Volnočasové a vzdělávací centrum Mozaika vytvořilo v obci Lutopecny nedaleko Kroměříže jedinečné kreativní prostředí pro děti a rodiny s dětmi. Od nás toto centrum dostalo darem libozvučné tibetské mísy.

 

 

Darujme.cz

V létě 2021 postihlo Jižní Moravu ničivé tornádo. Na webu darujme.cz jsme se přidali k dalším přispěvatelům a zorganizovali dárcovskou výzvu Dýmkaři pro Jižní Moravu. Podařilo se nám vybrat 29 400 korun na pomoc zasaženým obcím.
 

 
Místní obsah a možnosti nákupu online zobrazíte výběrem jiné země: