+420 533 534 201 (Po-Pá: 8-12 a 13-17)
cz
Země doručení
Další země
+420 533 534 201 (Po-Pá: 8-12 a 13-17)

O nás

Ráj orientu. Oáza vodních dýmek. Sedmé nebe kuřáků.

Všechno to začalo slovníkem v kapse, batohem na zádech a letenkou do Indie. Na začátku 90. let vlastně moc jiných možností nebylo. Cesta za poznáním a objevováním tajuplného světa východních kultur s sebou přinášela ohromné zážitky i duchovní prozření. Následovala návštěva Nepálu, Tibetu a dalších zemí Orientu. A právě tohle putování dalo základ SHANTI - ráji orientu, oáze vodní dýmek a sedmému nebi kuřáků.

 

"Výraz shanti pochází ze sanskrtu, jednoho z nejstarších jazyků. V překladu znamená klid nebo mír. Pojmenoval mě takto duchovní učitel při mém pobytu v indickém ašramu. Právě klid či harmonie prostupuje celou značkou SHANTI a všemi produkty, které dovážíme."

Libor Sádlík, zakladatel a CEO


 

SHANTI cestuje

Jednou Nepál, jindy Indie. Od samého vzniku SHANTI objíždíme svět, a jeho největší krásy pak přinášíme až k vám. Najdete u nás dárky, suvenýry a předměty pro zpříjemnění každého dne z těchto zemí:
 
  • Indie
  • Nepál
  • Indonésie
  • Thajsko
  • Japonsko
  • Egypt
  • Spojené arabské emiráty
  • Rusko

...a další.
Osobně dohlížíme na kvalitu výrobků. Sošky, oblečení, esoterické dekorace a další vybíráme přímo na místě v zemích jako Bali, Indie nebo třeba Nepál.
Účastníme se největších dýmkařských veletrhů. Prezentujeme českou dýmkařskou scénu vě světě a dovážíme to nejlepší pro vás.

SHANTI pomáhá

Pomáháme dýmkárnám

Na jaře 2020 jsme vytvořili projekt na podporu dýmkařských podniků, které v době koronavirové pandemie musely na dlouhou dobu zavřít. Společně s dýmkařskou komunitou se nám podařilo pomoct zvládnout těžkou dobu 39 dýmkárnám z celé České republiky.
 

 

Centrum Mozaika

Volnočasové a vzdělávací centrum Mozaika vytvořilo v obci Lutopecny nedaleko Kroměříže jedinečné kreativní prostředí pro děti a rodiny s dětmi. Od nás toto centrum dostalo darem libozvučné tibetské mísy.

 

 

Darujme.cz

V létě 2021 postihlo Jižní Moravu ničivé tornádo. Na webu darujme.cz jsme se přidali k dalším přispěvatelům a zorganizovali dárcovskou výzvu Dýmkaři pro Jižní Moravu. Podařilo se nám vybrat 29 400 korun na pomoc zasaženým obcím.
 

 

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod z 690 recenzí
Zobrazit všechna hodnocení
Přehledné stránky
Zboží přišlo krásně zabalené
Rychlost dodání
Ověřený zákazník před 11 dny
Rychlé doručení
Možnost více druhů dopravců
Ověřený zákazník před měsícem
Precizně zabalené zboží
Rychlost dodání
Výběr zboží
Ověřený zákazník před měsícem