Menu

Relaxační hudba k poslechu zdarma – Tipy na YouTube

O tom, jaký má na nás vliv hudba, jsme už psali v článku o muzikoterapii. Tentokrát se spolu podíváme na konkrétní tipy na relaxační a meditační hudbu k poslechu. Kromě speciálně namixovaných CD můžete vyzkoušet i relaxační hudbu zdarma na YouTube.com.

Tříhodinová meditační hudba se zvuky přírody

Zvuky přírody jsou jedny z nejpříjemnějších zvuků pro naše uši. Ať už se jedná o potok, šumící moře nebo zvuky lesa. V tomto videu na vás čeká uklidňující kombinace piana a potůčku.

Pokud jste spíše na šum větru a zpívající ptáčky, doporučujeme tuto Zen a Reiki hudbu:

Relaxační hudba s doprovodem hudebních nástrojů

Každý máme jiné preference. Někoho uklidňují zvuky přírody, někdo se dokáže uvolnit u poslechu hudebních nástrojů. Tento tříhodinový set vám pomůže se uklidnit, uvolnit a zprostit se stresu.

Máte chuť vyzkoušet něco jemnějšího? Co třeba harfu?

Uklidňující hudba pro hluboký spánek (alfa vlny)

Máte problém s usínáním, nebo se v noci často probouzíte? Řešením může být relaxační hudba působící na Alfa hladinu. Hladina Alfa je stav mysli, kdy jsme uvolnění, hlava odpočívá a dostavují se sny. Tento stav můžete pomocí relaxace a správné hudby navodit sami. Uvidíte, že se poté budete cítit odpočatí a nabytí novou energií.

Hudba z dalekého orientu

Pro inspiraci na hudbu můžete zabrousit i do dalekého východu nebo na jih. Melodie už bývá poněkud rychlejší, to však vůbec ničemu nevadí. Vždyť relaxovat se dá i u jógy nebo tance. A exotická východní hudba je ideální doprovod k břišním tancům.

Doufáme, že naše tipy vám přijdou vhod a najdete cestu k harmonii a vnitřní rovnováze.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací