Menu
12. 3. 19

Shisha Original otevírá v Brně showroom s kavárnou

Jejich porcelánové dýmky si oblíbili ve velkém hoteliéři na Středním východě. V Česku s týmem dýmkařů obrážejí svatby, firemní večírky a narozeninové oslavy. Teď se lidé stojící za značkou Shisha Original rozhodli otevřít i vlastní dýmkárnu.

 

Značka Shisha Original oznámila otevření nově vznikajícího podniku na sociálních sítích.
Značka oznámila otevření nově vznikajícího podniku na sociálních sítích. Zdroj: Facebook Shisha original

 

Detailně si prohlédnout ornamenty pískované do porcelánu a pečlivě vybírat mezi jednotlivými modely dýmek bude mít od 30. března každý, kdo zavítá do nově otevřeného brněnského podniku Shisha Original lounge & café. Poměrně mladá značka, která v minulém roce změnila vlastníka, si pro svůj počin vybrala prostory bývalého baru Goose. Ten dříve sloužil jako výkladní skříň jinému tuzemskému výrobci exkluzivních dýmek Meduse a tabáku Medite.

“Po vhodných prostorách v našem rodném městě jsme se poohlíželi již delší dobu. Když se nám pak naskytla možnost koupit Goose, který byl dlouhodobě na prodej, tak jsme neváhali a šli do toho. Celý prostor nyní předěláváme, aby co nejlépe zapadal do celkové filozofie značky,” říká o novém projektu obchodní ředitel značky Shisha Original Martin Klimo.

Český startup s celosvětovým věhlasem

Shisha Original vznikl původně jako startup veden třemi kamarády, kteří si po dvouletém skicování a testování splnili sen o vlastních dýmkách z do té doby zcela nevídaného materiálu. Už na prvním navštíveném veletrhu ve Frankfurtu se značka těšila velkému ohlasu. Dnes, po téměř třech letech od představení prvních modelů, patří porcelánové dýmky Shisha Original mezi oblíbené stálice barů a hotelů například ve Spojených arabských emirátech nebo Vietnamu.

 

Vydáno: 12. 3. 2019

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací