Menu

Umíte správně odpočívat? Znamení zvěrokruhu vám napoví

Umění odpočívat je alfou a omegou každého dobře fungujícího organismu. Jsme-li odpočatí a zrelaxovaní, čiší z nás pozitivní energie, kterou můžeme šířit všude kolem sebe. V opačném případě ale můžeme působit nedůtklivě a nepříjemně a to předávat dál. Otázkou ale zůstává – umíme to vůbec? To nám může napovědět znamení zvěrokruhu. Astrologie o nás dokáže prozradit mnohé a hvězdy daly každému znamení zvěrokruhu do vínku odlišné schopnosti i potřeby. A jak je na tom vaše znamení?

Kozorozi, věnujte se koníčkům

Kozorozi jsou velmi pracovití, nefňukají a jdou za svými cíli – kolikrát se zdá, že odpočívat ani neumějí. Aby se kozoroh přepnul do režimu odpočinku, musí se věnovat něčemu, pro co je zapálený. Ať je to sport, při kterém má prostor se stále zlepšovat, děti, které miluje, nebo živé diskuse s partnerem.

Vodnáři, dopřejte si zážitky

Vodnáři milují svobodu. Nejlepší relax pro ně znamená mít splněné všechny povinnosti, zajištěné peníze, děti na hlídání u babičky a spoustu přátel kolem sebe. Málokteré znamení se dokáže takto uvolnit a hodit starosti za hlavu. Vodnáři potřebují zážitky a pestrost, proto by si je měli pravidelně dopřávat.

Ryby, buďte více samy se sebou

Také ryby milují společnost. Aby si odpočinuly, potřebují sem-tam odplavat pryč od všeho toho ruchu, uzavřít se do sebe a přemýšlet. Nerušte je a neptejte se jich, co je trápí – chtějí jen klid. Jakmile se zklidní a nabaží ticha, vrátí se jako milí společníci nabití příjemnou energií.

Berani, naučte se zpomalit

Berani jsou mezi ostatními znameními opravdoví neposedové. Nemyslete si, že s vámi vydrží sedět na gauči a číst si. Beran je zvídavý, akční a živý. Ale pozor, milí berani – i když je umění odpočívat aktivně vaší velkou předností, naučte se zpomalit a regenerovat. Minimálně vaše fyzické tělo vám za to bude vděčné.

Býci, vyrazte do přírody

Ne nadarmo se mluví o býčí vytrvalosti. Pokud jde o práci, jsou neúnavní a soustředí se na ni jako na červený šátek až do posledního dechu. Často je to ale vysílí a následně bojují s vyčerpáním nebo nemocí. Býci nejlépe načerpají energii v přírodě, ať už sami, nebo po boku nejlepšího přítele.

Blíženci, zklidněte se

Jednou se cítí nejlépe obklopeni lidmi, jindy nechtějí nic a nikoho. Jejich mysl je bujará a z euforie snadno přecházejí k negativnímu myšlení. Pro relaxaci blíženců je důležité dělat to, co je právě teď těší a uklidňuje, nehledě na to, že je to dnes ono a zítra něco jiného.

Raci, obejměte blízké

Raci jsou velmi citliví lidé a stres v nich plodí další stres. Odpočinek a relaxace jsou pro ně nesmírně důležité. Balzámem pro jejich duši je pohodová atmosféra v rodině a blízkost lidí, které mají rádi.

Lvi, bavte se

Lvi jsou staří známí extroverti, kteří se rádi baví. Aktivní odpočinek, nejlépe večírek či výlet s přáteli, to je pro ně to pravé. Po akčních dnech a večerech ale často přichází opravdová lví lenost a oni by prospali i soudný den. I to je ale třeba jim dopřát, aby spokojeně předli.

Panny, užívejte si pořádek

Panny jsou velmi pořádkumilovné, a dokud nemají své věci v rovnováze a naprosto podřízené systému, odpočívat je neuvidíte. Mozek panny, to jsou desítky informativních šuplíků, kde má vše své místo. Jakmile všechno ladí a je utříděno, v bytě i v hlavě, dovolí si panna příjemnou relaxační hudbu nebo procházku.

Váhy, obklopte se krásnem

Váhy k životu potřebují rovnováhu. Vědí, že do práce se chodit musí a účtenky za ně nikdo nezaplatí, k sobě i svým blízkým ale dokáží být velmi velkorysé. Váhy jsou požitkáři – milují pohodové dovolené a rádi se obklopují hezkými věcmi s pozitivní energií.

Štíři, vypněte telefony

Štír hledá prožitky – dokáže si je ale užít až tehdy, kdy mu nehoří termíny a nezvoní telefon. U knihy ani dobrého filmu moc dlouho nevydrží a raději se intenzivně věnuje sportu, rodině nebo partnerovi.

Střelci, diskutujte a cestujte

Střelec, to je ztělesněný oheň, který má tah na bránu. Když jej posloucháte, máte pocit, že snad nikdy nespí a má miliony aktivit. K odpočinku potřebují, aby se o ně někdo trochu postaral – uvařil jim zelený čaj, nalil víno a podal knihu. Pak jsou spokojení a vděční.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací