Menu

Vonné tyčinky a čaje pro vánoční čas

Vánoce nejsou jen o krásných dekoracích a nastrojeném stromečku, ty pravé Vánoce se schovávají ve vůních a chutích. Svařák, medové perníčky, vůně jehličí, skořice a mandarinky. Chcete-li se naladit na tu správnou vánoční atmosféru a hodit stres za hlavu, utíkejte postavit vodu na čaj a zapalte si vonné tyčinky. Uvidíte, že duch Vánoc u vás bude cobydup.

Vánoční čaj plný bylin a sladkého ovoce

Které čaje v sobě skrývají vánoční atmosféru? Ty ovocné! Pomeranče, mandarinky, jablka, ostružiny a další lesní ovoce doplněné tím správným kořením vás nejen příjemně zahřejí, ale také naladí. Upřednostňujete spíše černé čaje? I mezi nimi najdeme pár vyvolených. Například aromatizovaný vánoční čaj s kousky mandlí a kardamonu. V čaji na vás čeká také hřebíček, skořice a zázvor. Naprosto dokonalá adventní kombinace, nemyslíte?

Pokud existuje nápoj, který v nás vyvolává pocit klidu, pohody a vnitřního tepla, je to černý kašmírový čaj. Směs čaje, pomerančové kůry a koření si zamilují snad všichni milovníci Vánoc. Chutná skvěle slazený, neslazený, teplý i chlazený.

Vánoční vonné tyčinky

Navodit tu správnou atmosféru můžete i vonnými tyčinkami či svíčkami. Stačí najít jen tu správnou kombinaci. A která to je? Koření a citrusové plody! Krásným příkladem mohou být indické vonné tyčinky GR HX Cinnamon Orange, které, jak už název napovídá, po zapálení vydávají příjemnou vůni skořice a pomerančů. Ideální na rozveselení.

Pokud dáváte přednost spíše tvrdší vůni, vyzkoušejte japonské vonné tyčinky Nippon Eiju Spicy Sandalwood. Ukrývají v sobě vůni santalového dřeva a skořici. Tato kombinace vám dodá novou energii na balení dárečků a navíc přináší do domovů radost a sílu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací