Menu

Vonné tyčinky pro chvíle lásky. Kterou zvolit?

Ve starověku se vonné tyčinky používaly k zahnání zlých duchů a zklidnění bohů. Krom toho měly také funkci ovonění příbytků tehdejších obyvatel. Dnes jsou vonné tyčinky nepostradatelnou pomůckou při meditacích, masážích a obřadech, u kterých dotvářejí atmosféru a jejich rozmanité vůně zároveň navozují u člověka zklidňující či naopak povzbuzující pocity. Mnohé z nich se dají využít také k nalezení lásky nebo probuzení citů. Takové vůně si najdou své místo při oslavách svátku zamilovaných, tedy na den svatého Valentýna.

Jasmín (Jasmine) – vůně lásky. Jasmínové vonné tyčinky zapalte, chcete-li v někom probudit láskyplné emoce. Jasmín však nemá nic společného se sexuální přitažlivostí.

Levandule (Lavender) – podněcuje krásu. Vhodná vůně pro umocnění pocitu osobního kouzla. Ideální pro romantické chvíle.

Růže (Rose) – láska, sex a touha. Všechny tyto vlastnosti se pojí s vůní růžových lístků. Tahle vůně by neměla chybět při milostných aktivitách.

Skořice (Cinnamon) – jedna z nejužitečnějších vůní. Je spjata s elementem ohně. Skořice zvyšuje energii. Typické vlastnosti pro skořici jsou vášeň, chtíč a sexuální touha.

Dle vlastního vkusu je samozřejmě možné zvolit jakoukoli jinou vůni. Jde přeci o to, aby vonné tyčinky navodily příjemné pocity. Pokud se tak rozhodnete zapálit si k romantické večeří například Green Tea, tedy vůni zeleného čaje, směle do toho.

Vydáno: 14. 2. 2017

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací