+420 533 534 201 (Po-Pá: 8-12 a 13-17)
cz
Země doručení
Další země
+420 533 534 201 (Po-Pá: 8-12 a 13-17)

Seznam podporovaných platebních metod při nákupu v našich eshopech

Dobírka
Dosud nejpoužívanější způsob platby v našich e-shopech. Za zboží zaplatíte při převzetí zásilky zaměstnanci přepravní společnosti, který vám zásilku doručí.

Bankovní převod
Po obdržení objednávky vám zašleme zálohovou fakturu, na které budou uvedené údaje potřebné pro provedení platby (číslo účtu, variabilní symbol, částka, atd.).
Na základě zálohové faktury proveďte platbu na náš bankovní účet vedený u ČSOB nebo Fio banky, zásilka bude odeslána ihned po připsání platby na náš účet.
UPOZORNĚNÍ! Pro správné a rychlé přiřazení vaší platby k vaší objednávce je nutné zadat při platbě správný variabilní symbol!

Platební brána GP webpay (E-commerce ČSOB)
V našich internetových obchodech je po dokončení objednávky možná okamžitá platba platebními kartami MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Electron a V PAY.
Cílem řešení je poskytnout obchodníkovi i zákazníkovi stejnou míru bezpečnosti jako při platbě v kamenném obchodě. Proto E-commerce ČSOB podporuje nejvyšší standard zabezpečení 3-D Secure. Obchodník nemá přístup k informacím o platební kartě klienta, veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a pokud 3-D Secure standard podporuje i vydavatelská banka, dochází k ověření držitele karty (autentifikaci) během internetové transakce (autorizace).
Tato platba je určena výhradně koncovým zákazníkům.
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: použití platebních karet k nákupu přes internet je možné pouze v případě, že to umožňuje vaše vydavatelská banka. Rádi bychom vás upozornili, že údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance. Nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o vaší platební kartě a přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje.

Ověřeno našimi zákazníky

99 % zákazníků doporučuje náš obchod z 552 recenzí
Zobrazit všechna hodnocení
Vždy pořadí když něčemu nerozumim, paráda.
Ověřený zákazník před 7 hodinami
„super děkuji“
Ověřený zákazník včera
Vše v nejlepším pořádku! Moc děkuji.
Ověřený zákazník před 6 dny