+420 533 534 201 (Po-Pá: 8-12 a 13-17)
cz
Země doručení
Další země
+420 533 534 201 (Po-Pá: 8-12 a 13-17)

Podmínky kampaně “B2B Vánoční akce”


1. Poskytovatel

Poskytovatelem slevy je společnost SHANTI & Co. s.r.o., Zábrdovická 11/801, Brno, 615 00, Česká republika IČ: 25549154, dále jen jako „poskytovatel“.

2. Termín trvání kampaně

Kampaň probíhá na území České republiky. Termín konání kampaně je 6. 12. - 13. 12. 2023

3. Účastníci kampaně

Kampaně se může zúčastnit každá fyzická osoba starší 18 let, která má na webu poskytovatele velkoobchodní registraci, a může tak provést nákup jako velkoobchodní zákazník. Kampaně se nemohou zúčastnit osoby, které jsou v pracovním nebo jiném obdobném poměru k poskytovateli a zákazníci nenakupující na velkoobchodní registraci.

4. Princip přihlášení do kampaně

Sleva v hodnotě 10 % z hodnoty objednávky je poskytována na webu poskytovatele, konkrétně v internetovém obchodě www.shanti.cz

Poskytnutí slevy z původní ceny probíhá při finální fakturaci.

Sleva se vztahuje na veškeré zboží v internetovém obchodě www.shanti.cz vyjma tabákových výrobků.

Účastníci nejsou oprávněni požadovat namísto slevy peněžní či jakékoliv jiné plnění. Poskytovatel tímto není účastníkům slevy nijak jinak zavázán a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany poskytovatele, než jsou uvedena v těchto pravidlech. Každý zákazník se může zapojit neomezeně, avšak pouze po dobu trvání kampaně.

Slevy v této kampani se sčítají pouze s množstevními slevami, nesčítají se s jinými typy slev, například slevovými kupony.

Pokud má zákazník nastavené individuální ceny, sleva se vypočítává ze základní velkoobchodní ceny, nikoliv z ceny individuální.

5. Způsob vyrozumění zákazníka

Zákazníkovi bude sleva automaticky dodatečně odečtena z celkové hodnoty objednávky v košíku.

6. Vymahatelnost

Slevy nejsou právně vymahatelné.

7. Práva a povinnosti poskytovatele

Poskytovatel si vyhrazuje právo neposkytnout slevu koncovým zákazníkům, kteří nemají velkoobchodní registraci, a to i v případě, pokud bude bude sleva z objednávky automaticky odečtena. V takovém případě bude zákazníkům doúčtována hodnota poskytnuté slevy.

Poskytovatel si vyhrazuje právo neposkytnout slevu a vyloučit z kampaně zákazníky, kteří nesprávně nebo neúplně splní podmínky kampaně, dopustí se podvodného jednání, uvedou v objednávce neúplné nebo nepravdivé informace, budou jednat v rozporu se zákonem či se jiným způsobem dopustí nekalého jednání.

Poskytovatel si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla kampaně či kampaň zkrátit, prodloužit, změnit nebo zrušit, a to bez udání důvodů a stanovení náhrady. Takové rozhodnutí je účinné ode dne jeho uveřejnění na internetových stránkách poskytovatele.

8. Účinek

Tyto podmínky nabývají platnosti dne 5. 12. 2023 a účinnosti vůči zákazníkovi v okamžiku odeslání objednávky.


 

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod z 689 recenzí
Zobrazit všechna hodnocení
Rychlé doručení
Možnost více druhů dopravců
Ověřený zákazník před 5 dny
Precizně zabalené zboží
Rychlost dodání
Výběr zboží
Ověřený zákazník před 8 dny
„Skvělá komunikace, rychlé vyřízení objednávky“
Ověřený zákazník před 15 dny